Dodaj wpis na temat hodowli rodziny Zygmunt

Wpisy ostatnich gości:

Jarek Adamczak napisał:

Na wstępie mojej wypowiedzi i opinii na temat hodowli kolegów Eugeniusza i Daniela chciałbym pogratulować wspaniałego wyniku .Pierwsze gołąbki nabyłem w 2017r i były to młode które przeznaczyłem do rozpłodu. Obecnie posiadam około 30 sztuk oryginałów i dzieci po tych gołębiach. Dzięki mojej cierpliwości i pomocy kolegi Eugeniusza potomstwo jego gołębi pomogło mi w zdobyciu 2 v-ce mistrz 2018r, 2v-ce mistrz 2019 ,1 v-ce mistrz 2020r są to wyniki w oddziele . Chciałbym serdecznie podziękować za odstąpienie dobrego materiału hodowlanego oraz cenne wskazówki. Polecam tą hodowlę jako wzór do naśladowania dla początkujących. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

stan48 napisał:

Gratuluję koledze Danielowi Zygmunt wspaniałych wyników lotowych w sezonie 2020. Gołębie okazały się być wspaniałymi lotnikami o przepięknej budowie. Dziękuję koledze za otrzymane gołębie rozpłodowe, których potomstwo już jako młode sprawdziły się w lotach. życzę dalszych sukcesów lotowych i sukcesów osobistych. Pozdrawiam.

junior napisał:

Chciałbym podziękować koledze Danielowi Zygmunt nie tylko za otrzymany wspaniały materiał rozpłodowy, ale przede wszystkim za przekazane wskazówki dotyczycące prowadzenia hodowli. Wiedza Kolegi Daniela w tym zakresie jest ogromna a życzliwość i chęć pomocy drugiemu koledze wstawia go w gronie najwybitniejszych hodowców. Nie sposób pominąć wielkiego sukcesu jaki kolega Daniel osiągnął w tym roku wraz ze swoim tatą. Jest to wielkie osiągnięcie. Gratuluję i jeszcze raz dziękuję.

Nitka Łukasz 0437 napisał:

Kupiłem gołąbki od Eugeniusz w 2017 r lotowalem nimi w 2017 niestety gołąbki mi zachorowały kilka zdechło część gołębi zostało i już w danym roku zdobywałem jakie kolwiek wyniki wspomnę że nie miałem żadnej wiedzy rok 2018 już było dużo lepiej 2019 zaczelo się coś dziać dzięki tym gołębiom zdobyłem 2 miejsce sekcji na stare i 3 w A 2 miejsce na młode oddzielę w 2020 zdobyłem 2 miejsce oddziału 3 G, 2 C, 2B na gołębie młode zdobyłem mistrza oddziału itp chciałem bardzo podziękować Danielowi za dobre gołębie dodam że są to bardzo uparte ptaki

T. Nowak napisał:

Zakupiłem u pana Daniela Zygmunt gołębie młode,gołębie pierwsza klasa polecam wszystkim.

Bartek S. napisał:

Zakupiłem u Państwa Zygmunt 10 młodych do lotu z rozpłodowych, dostałem 1 gratis. Wszystkie super dotrwały do lotów, dzwoniłem kilkanaście razy o porady do Daniela, podpowiadał i dzięki niemu i ptakom zdobyłem w końcu pierwszy puchar - I-Vice Mistrza sekcji. A młodych z 11 szt zostało 8 z czego 2 z kompletem konkursów, a jeszcze inny był 4 i 7 z lotu w oddziale! Poprostu rewelacja ! Dziękuje jeszcze raz za wszystko!

Krzysiek napisał:

Super Ptaki!posiadam kilkanaście sztuk...jestem bardzo zadowolony!Pozdrawiam

Paweł Włosiński napisał:

Wspaniałe i piękne ptaki, po długiej przerwie i wielu próbach zakupu innych niby dobrych gołębi ,znowu zwrócę się do Pana Gienka po materiał. Pozdrawiam.